۱

بازهم ايستگاه قطار....باز هم هيچکسی منتظرم نيست! ديدين آدم حتی وقتی که می دونه هيچکسی منتظرش هم نيست باز به ايستگاه که می رسه چشماش دنبال يکی می گرده.......................

۲

به سرم زده بود....واقعا هر چی دنبال يه انگيزه می گشتم...هيچی نمی ديدم ...همه چی گم شده بود تو کلاف کور فکرهای بيخود.......................به سرم زد که ديگه زندگی نکنم................سه شنبه بعد از ظهر رسيد.....رفتم دانشگاه سر کلاس نمايشنامه معاصر جهان.....شايد کليشه ای و احمقانه به نظر بياد ...اما فکر کردم تا وقتی کسی هست که من تا اين حد قبولش دارم و تا زمانی که اينهمه چيز هست که من فقط و فقط می تونم از اين بشر ياد بگيرم.....می شه زندگی کرد......زندگی به اميد سه شنبه ها ساعت ۵/۴ عصر ...............اينم يه جورشه......................

۳

خيلی هامون عادت کرديم ادای عاشق بودن رو در بياريم.....ادای دوست داشتن.....ادای وفادار بودن.........

/ 9 نظر / 3 بازدید
لیلی

من نمی دونم ها و ادعایی هم ندارم ، اما براساس آخرین تحقیقات از اکثر موسسات روانشناسی ، حس های عاشقانه و دوست داشتن ها بعد از یک سال آشنایی و یا حتی زندگی به عادت تبدیل می شوند ، پس ما به هم عادت می کنیم ،‌ عادت می کنیم که ...... هر کی می گه دروغه باید کمی با شن کش سلولهای مغزش را جابجا کنه بعد یواش دستش را بزاره روی قلبش و با خودش بگه .....ما عادت می کنیم ...... به همه چی ....... خدایی امروز من اخر فلسفه شده ام ها ..... فوران می کنه ..... ولی راست می گم به خدا نسیم ...... بعضی وقتها دیگه ادمها از هم دورند و فقط و فقط مسائل عادی روزگار انها را بهم نزدیک کرده و انها را شبیه هم کرده ..... وای از این عینک ذره بینی بدم می اید بزنم و نگاه کنم ...... بی خیال ..... نه من هم مثل بقیه می گم ،‌مثل همیشه می شه عاشق بود و دوست داشت .

فریبا

ببين فقط جایی که با همديگه قرار دارين رو نگفتی اونم بگو ما بيايم بهتون ی دالی بگيم (چشمک)

هري هالر

سلام ۱)برويد و خوش باشيد که شما منتظر کسی نيستيد؛ اينکه ديگران منتظر آدم باشند يا نه اينقدرها هم مهم نيست! ۲)بدينوسيله به اطلاع ميرساند مراقب پايان يافتن ترم تحصيلی جاری باشيد در غير اينصورت مراقب کسی که ترم تحصيلی جاری و کلاسهای چهارشنبه اش تمام ميشود باشيد ۳)ما ادای خيلی از معلمهامان را بلديم در بياوريم حتی صدای سوسک هم بلديم دربياوريم حالا اين کدام آدم هنرمندی بوده که ادای عاشق شدن را درآورده؟ بايد خيلی سخت باشد!

yaloosh

فقط سه شنبه ها؟؟!!...پس يکشنبه ها چی؟..

Heaven Searcher

از ادا ها متنفرم دیگه !!! سلام راستی اومدم بگم که آپدیت کردم وقت داشتی یه سری بزن !!! یا علی

من و آقامون

نسیم جان من قبول دارم این حس خیلی خیلی بدیه که آدم از سفر بیاد و کسی منتظرش نباشه. البته می دونی همونطور که خودت گفتی اگه آدم به خودش بیخودی تلقین نکنه که یکی رو دوست داره اون وقت از اون یکی انتظار نداره بیاد دنبالش... می دونی... البته حساب اون که دو نفر واقعا همدیگرو دوس داشته باشن جداس.

مريم

اگه عشق همينه اگه زندگی اينه نمی خوام چشمام دنيا رو ببينه .... به جز روز سه شنبه ها